Blog o čistení a tepovaní

Odporúčané

10 DÔVODOV POUŽITIA METÓDY ZAPUZDRENIA NA ČISTENIE KOBERCOV

ProfiCleanTatry © – “prvá voľba v ČISTENÍ”

Autor: Angela Jannová

Čistiaca metóda zapuzdrenia tzv. enkapsulácia pomáha hotelom, kongresovým centrám a ubytovacím zariadeniam s vysokou premávkou predlžovať čas medzi jednotlivými čisteniami.

enkapsulacia-cistenie-kobercov-poprad
Enkapsulácia – čistenie kobercov

Pokiaľ ide o čistenie kobercov, väčšina odborníkov v oblasti upratovania a správcov budov si myslí, že koberce sa čistia iba pomocou extraktorov. Aj keď je to veľmi efektívny spôsob čistenia kobercov, nie je to jediný spôsob.

Inou metódou často používanou na čistenie kobercov, ktorá dopĺňa extrakciu kobercov, je metóda zapuzdrenia – enkapsulácia. Tá prináša šetrnejšie použitie vody a čistiacich prostriedkov. A ako bonus – koberec má po čistení veľmi nízku zostatkovú vlhkosť. JE DO HODINY SUCHÝ!

„Ako extrakcia, tak enkapsulácia sa môžu ukázať ako efektívné a obe majú mnoho výhod,“ tvrdí Daniel Petruľa, obchodný riaditeľ zo spoločnosti ProfiCleanTatry © Poprad , distribútorom širokej škály profesionálných čistiacich strojov a prostriedkov na čistenie, tepovanie a ošetrovanie kobercov.

Aké sú konkrétne výhody zapuzdrenia – enkapsulácie?

Tu je 10 najčastejších dôvodov spoločnosti ProfiCleanTatry © Poprad na čistenie kobercov pomocou metódy zapuzdrenia – enkapsulácie:

1. Enkapsulačná metóda predlžuje optimálny vzhľad koberca.

2. Koberec zvyčajne schne za menej ako hodinu, takže zariadenie je možné rýchlejšie uviesť do prevádzky.

3. Zariadenia používané na zapuzdrenie sú obvykle ľahšie na obsluhu ako extraktory; v skutočnosti väčšina profesionálov v oblasti čistenia už má nízkorýchlostné rotačné stroje, ktoré sa môžu použiť na zapuzdrenie.

4. Pri prepočte nákladov na vyčistenie m2, je spôsob enkapsulácie veľmi efektívny, pretože v kratšom období sa vyčistí viac kobercov. V priemysle profesionálneho čistenia kobercov sa to označuje ako „vysoká miera efektivity“.

5. Pri použití extraktorov na čistenie a tepovanie lepených kobercových dlaždíc alebo lepených kobercov, existuje vždy riziko, že sa koberec uvoľní z podlahy. Platí to aj pri použití vysokootáčkového stroja, ktorý môže “vytrhnúť” rohy kobercových dlaždíc a spôsobiť, že sa okraje zdvihnú alebo zvlnia.

6. Extrakčné čistenie kobercov používa na čistenie 100 metrov štvorcových asi 40 litrov vody; zapuzdrenie používa asi štyrikrát menej = cca 10 litrov.

7. Zapuzdrenie minimalizuje možnosť vzlínania (keď sa nečistoty filtrujú na povrch koberca).

8. Naučiť sa spôsob enkapsulácie je minimálny v porovnaní s použitím extraktora kobercov.

9. Nečistoty získané pomocou enkapsulačného systému sa zvyčajne zhromažďujú pomocou vysávača; použitím extrakčnej metódy sa litre znečistenej vody vypúšťajú do kanalizácie.

10. Metóda zapuzdrenia predlžuje frekvenciu opätovného čistenia kobercov. „To znamená úsporu nákladov, je menej rušivá pre používateľov budov a je oveľa šetrnejšia k životnému prostrediu,“ dodáva Daniel Petruľa z ProfiCleanTatry © Poprad a dodáva, že najlepšie výsledky v enkapsulačnom čistení dosahujú v spojení orbitálno-rotačného stroja ORBOT Vibe a čistiaceho prostriedku ORBOT Environ.

Odporúčané

Profesionálne čistenie dlažby a podlahy špičkovým jednokotúčovým strojom ORBOT Vibe.

Jednokotúčový rotačno vibračný čistiaci podlahový stroj ORBOT Vibe od ProfiCleanTatry ©

Naša spoločnosť ProfiCleanTatry © Poprad prináša orbitálny čistiaci stroj Orbot Vibe konečne do Európy.

Jedná sa o revolučné beztlakové čistenie dlažby, podlahy a kobercov jediným čistiacim strojom.

Skvelý orbitálny systém Orbot Vibe vytvára silnú formu miešania, ktorá poskytuje vynikajúce výsledky vo všetkých profesionálnych hĺbkových a priebežných čisteniach kobercov, čistení dlažby, brúsení, odstraňovaní a leštení.

Konštrukcia každého stroja Orbot Vibe obsahuje patentovaný pohonný systém, ktorý kombinuje dva mechanické pohyby v jednom – orbitálnom a rotačnom.

Orbot Vibe je univerzálny čistiaci stroj, ktorý sa s obľúbou používa na čistenie obytných a komerčných kobercov.

Pri výbere čistiacej metódy, si môžete svoj Orbot nakombinovať s rôznými podložkami-tzv. padmi na čistenie podľa typu podlahy. Alebo ho používate len s kefou na univerzálne čistenie tvrdých podláh. Výsledky čistenia tohto svižného stroja určite zapôsobia!

Spojenie jednokotúčového stroja ORBOT s kefou, súpravou závaží a podložkami SuperZorb rýchlo a efektívne čistí všetky povrchy bez použitia nadmernej vody alebo agresívnych chemikálií.

Prečo si kúpiť Orbot Vibe?Jeho výhody sú:

Jednoduchá manévrovateľnosť

Jednoduchá otočná základňa kĺbovo nahor pre rýchlu a jednoduchú výmenu podložiek.

Big Wheels – Orbot Vibe je dodávaný s veľkými 25 cm kolesami pre ľahkú prepravu.

Jedinečný a sofistikovaný dizajn tohto stroja je prakticky bezúdržbový.

Certifikovaný Inštitútom pre čistenie (CRI) ako Hĺbkovo čistiaci systém.

Kombinuje metódy hĺbkového, priebežného a udržiavacieho čistenia.

Koberce alebo sedačky sú suché počas niekoľkých minút.

Žiadne opakované škvrny.

Čistí a obnovuje dlažbu do pôvodného stavu.-Nepoškodzuje povrchovú úpravu dlažby či podlahy.

ORBOT = Osvedčená spoľahlivosť.

Pri jeho použití nepotrebujete používať silné chemikálie a množstvo vody na odstránenie ťažkých nečistôt a škvŕn, ktoré sa usadia hlboko v betónových póroch a trhlinách. Jednoducho namontujte čistiacu kefu so súpravou závaží a presvedčíte sa, že orbitálno-rotačný pohyb odstráni nečistoty / špinu v priebehu niekoľkých sekúnd!

Systém ORBOT generuje tisíce miniatúrnych orbitov kefy, ktorá vydrhne všetku nečistotu.

Predstavte si veľkú rotačnú kefu, ktorá je dostatočne mäkká, aby nepoškriabala podlahy, ale na druhej strane dostatočne účinná na to, aby z pórov a štrbín v podlahách odstránila mastnotu a špinu.

Spolu so súpravou závaží sa štetiny kefy zatlačia do týchto pórov a štrbín, čím sa okamžite odstránia nečistoty a špina.

Čistenie vinylových podláh s ORBOT

Čistenie a údržba laminátových a vinylových podláh doteraz nebolo nikdy jednoduchšie a ekologickejšie!

Unikátny orbitálny pohyb ORBOT, umožňuje odstraňovať vosk len veľmi malým množstvom vody! So systémom šetrite vodu a vyhnete sa používaniu silných chemikálií, ktoré poškodzujú životné prostredie.

Vzhľadom k tomu, že čistiaca hlava stroja ORBOT je voľne plávajúca, bez napätia, nevytvára vírenie a škvrny, ktoré zanechávajú iné tradičné stroje. A pretože systém ORBOT je unikátne navrhnutý, môžete zabudnúť na to, žeby ste zašpinili obklady, sokle, steny či nábytok.

ORBOT Vibe je jednotka medzi jednopodlahovými čistiacimi strojmi v segmente čistenia!!!

ProfiCleanTatry © a WoolSafe® – Tepovanie kobercov, sedačiek a čalúnenia

Na znečistené koberce, sedačky alebo čalúnenie volajte profesionálov – ProfiCleanTatry © Poprad

Čo je WoolSafe ®?

Ocenenie Woolsafe®

Organizácia WoolSafe® je poskytovateľom upratovacích služieb, ktorá sa venuje propagácii najlepších postupov v starostlivosti o koberce a čalúnenie prostredníctvom hodnotenia a certifikácie čistiacich produktov údržby, vzdelávania a školenia, a taktiež podpore profesionálnych upratovacích a inšpekčných služieb.

WoolSafe-and-ProfiCleanTatry_Poprad

Certifikačná značka WoolSafe®, založená v roku 1991, je v mnohých častiach sveta všeobecne uznávaná ako štandard pre dokonalosť a bezpečnosť čistiacich prostriedkov určených na starostlivosť o koberce a čalúnenie, tak pre profesionálov, ako aj pre spotrebiteľov. 

Používajú ju mnohí z najväčších svetových dodávateľov čistiacich prostriedkov na čistenie a tepovanie.

ProfiCleanTatry © Poprad spolupracuje s anglickou spoločnosťou AmtechUK, výrobcom Woolsafe ® produktov, ktoré Vám ako prvá ponúka na slovenskom trhu s čistiacimi prostriedkami na tepovanie kobercov a čalúnenia.

Certifikácia WoolSafe® slúži na identifikáciu a propagáciu tých výrobkov na ošetrovanie kobercov, ktoré sú okrem iného, zvlášť vhodné na tepovanie vlnených kobercov.

 • Profesionálne čistiace prostriedky získavajú dôveru zákazníkov pri čistení kobercov z vlny a syntetických vlákien s vedomím, že používajú certifikované výrobky , ktoré nielen dosiahnu vynikajúce výsledky, ale výrazne znížia aj riziko výdavkov v dôsledku sťažností. 
 • Dodávatelia kobercov, sedačiek a čalúnenia sa môžu ubezpečiť, že použitím týchto výrobkov na údržbu kobercov nedôjde k poškodeniu ich vlákien vrátane zafarbenia alebo akýchkoľvek použitých povrchových úprav.
 • Výrobcovia a predajcovia čistiacich prostriedkov môžu preukázať, že ich výrobky na údržbu kobercov boli nezávisle testované a dosiahli najvyššie štandardy v oblasti výkonu a bezpečnosti.
 • Profesionálne čistiace a tepovacie spoločnosti ako napr. naša ProfiCleanTatry© Poprad sa môžu pochváliť, že na čistenie a údržbu kobercov používajú iba výrobky schválené organizáciou WoolSafe®. Napr. čistiaci prostriedok na tepovanie kobercov a čalúnenia AMTECH Premium alebo AMTECH FineLine.
 • Sme taktiež spokojný, že životnosť čistených kobercov sa neskracuje odfarbením, bielením, rýchlym znečistením alebo poškodením vlákien. 
 • Keď si zákazníci – majitelia kobercov chcú dať profesionálne vyčistiť koberce alebo čalúnenie, môžu si byť istí, že keď sa aplikujú výrobky schválené spoločnosťou WoolSafe na priame čistenie škvŕn, výrobky sú bezpečné a efektívne
 • Koberce vyrobené z vlny a iných kvalitných značkových vlákien sa vyberajú starostlivo a predstavujú značnú investíciu pre majiteľov domov aj komerčné zariadenia. Takáto investícia môže byť teraz chránená spôsobom údržby kobercov a čalúnenia našim produktom Chemspec Stainshield Professional.

Čistenie a tepovanie kobercov, sedačiek či čalúnenia nechajte na profesionálov. VOLAJTE 0910 281 674 alebo nám napíšte na info@proficleantatry.sk

7 vecí, ktoré má mať profesionálna spoločnosť na čistenie a tepovanie kobercov, sedačiek a čalúnenia

Pri výbere kvalitnej firmy na tepovanie kobercov a sedačiek Vám pomôže týchto 7 bodov.

Profesionálne stroje na čistenie Powr-Flite kúpite už aj na Slovensku.

Ako si správne vybrať medzi “tepovačmi”?

V priebehu tohto roka máme veľa telefonátov od ľudí, ktorí sú nespokojní a rozčuľovali sa, keď si vybrali spoločnosť zaoberajúcu sa tepovaním kobercov, ktorá však nepriniesla výsledky, ktoré sľúbila.

Je pre nás vždy frustrujúce počuť, že iný miestny čistič kobercov vzal peniaze od zákazníka, ktorý mu dôveroval, a výsledkom bol premočený (koberec bol suchý až na druhý deň) alebo fľakatý koberec či sedačka.

Ľudia často nechcú príliš utrácať za službu čistenia kobercov a väčšinou si vyberú najlacnejšiu spoločnosť. Až neskôr zistia, že to nebola dobrá voľba a musia znova platiť za inú, drahšiu službu.

Tu sme si v našej spoločnosti ProfiCleanTatry © Poprad uvedomili, že keďže väčšina ľudí nemá skúsenosti s postupmi spoločností zaoberajúcich sa čistením kobercov a čalúnenia, nie sú si istí, na čo treba dávať pozor pri výbere kvalitnej spoločnosti na tepovanie.

Pri Vašom výbere firmy na tepovanie kobercov a čalúnenia sme preto zostavili zoznam vecí, ktoré by kvalitná profesionálna spoločnosť mala mať!

7 vecí, na ktoré treba dávať pozor pri výbere spoločnosti na čistenie kobercov:

 1. Sú odborne vyškolení a majú nejaký certifikát? Nebojte sa opýtať. Ak sú profesionálne vyškolení, budú viac ako radi, že Vám môžu ukázať svoje osvedčenia.
 2. Sú poistení? Tento bod je veľmi dôležitý. Zistite, či je spoločnosť na tepovanie kobercov poistená a či má ako súčasť svojho krytia poškodenie majetku pri poskytovaní služieb. Ak nie, tak nie sú kryté škody, ktoré môžu nastať pri čistení Vášho majetku a mali by ste hľadať inde.
 3. Majú nejaké recenzie? Ak má spoločnosť recenzie od predchádzajúcich klientov, oplatí sa ich pozrieť. Väčšina dobrých spoločností bude mať stránku na Facebooku, stránku Google Moja Firma alebo webovú stránku, na ktorej nájdete recenzie a fotografie prác, na ktoré sa môžete pozrieť.
 4. Aké vybavenie používajú? Profesionálna služba na čistenie a tepovanie kobercov, sedačiek a čalúnenia vyžaduje profesionálne vybavenie. Na ich webových stránkach by ste mali nájsť fotografie stredných až veľkých strojov na tepovanie, sušičky a prostriedky na odstraňovanie biologických aj syntetických škvŕn. Ľahký malý stroj napr. ako domáci vysávač, ktorý sa dá ľahko prenášať, určite nebude stačiť na dôkladné vyčistenie.
 5. Sú uniformovaný? Všetky dobré spoločnosti sú hrdými spoločnosťami a premýšľajú napríklad o rovnakých uniformách alebo označených vozidlách.
 6. Ponúkajú cenovú ponuku telefonicky alebo až pri návšteve? Ak Vám spoločnosť povie presnú cenu telefonicky, je pravdepodobné, že cena bude nepresná. Jediný čestný spôsob, ako získať presnú cenu za službu čistenia, je až po obhliadke znečisteného koberca či sedačky. Cenové ponuky po telefóne môžu byť maximálne orientačné.
 7. Poskytujú záruku vrátenia peňazí? Spoločnosť na tepovanie kobercov, sedačiek a čalúnenia, ktorá je presvedčená o svojich službách, vždy poskytne záruku nejakého druhu. Odolajte pokušeniu zaplatiť menej spoločnosti, ktorá neposkytuje záruku, pretože v prípade, že neodvedie svoju prácu profesionálne, tak určite budete potrebovať čistenie znova od niekoho iného. A v konečnom dôsledku zaplatíte oveľa viac.

Dúfam, že Vám tieto kroky pomôžu pri výbere kvalitnej firmy na tepovanie Vašich kobercov či čalúnenia.

Prečo toalety zle voňajú?

Neviete sa zbaviť zápachu na toaletách? Nechajte to na profesionálov – ProfiCleanTatry ©

Odstránenie zápachu

Autor: Daniel Petruľa

Odstránenie zápachu na toalete
Čistenie a odstránenie zápachu

Nič neznechutí ľudí rýchlejšie ako špinavé a zapáchajúce toalety. Používanie toalety mimo domova vždy prináša určitú mieru neistoty. Čistý, voňavý priestor okamžite odstráni pochybnosti. Štúdie v skutočnosti ukazujú, že dobre udržiavaná toaleta vysiela signál, že sa jedná o dobre udržiavanú spoločnosť, reštauráciu, hotel atď, v ktorej sa vedenie stará o svojich zamestnancov a zákazníkov. 

Ale keď zákazník otvorí dvere toalety a je zasiahnutý kombináciou moču, plesní a chemického osviežovača vzduchu, ktorý dráždi jeho nos, stráca dôveru … a môžete prísť o dobrého zákazníka. Prieskum, ktorý uskutočnila spoločnosť Research Corporation, zistil, že 69% respondentov by nejedlo v reštaurácii s nečistou toaletou a 39% okamžite opustilo zariadenie, pretože toalety zapáchali.

Tak prečo toalety smrdia a čo môžete urobiť, aby ste to napravili? 

Tvorba zápachu na toalete

Existuje zrejmý dôvod, prečo toaleta zapácha – moč a výkaly smrdia. Je to urážlivé, ale to je náš vinník. Ak je Váš ventilačný systém v dobrom stave, tento zápach sa rýchlo rozptýli. Ak to tak nie je, skontrolujte svoj systém. 

Ak vaša toaleta stále zapácha, najmä hneď po vyčistení, je tu aj iná pravdepodobná príčina.

 • Tvorba plesní a baktérií: Ak z Vašej toalety cítiť zatuchnutý zápach z podlahových odtokov, je to zrejme miesto, kde sa vytvorili plesne. Uvedomte si, že plesne a baktérie môžu rásť aj okolo svietidiel a stropov zo sadrokartónovej dosky. 
 • O 5 minút 12: Vyzerajú vaše soklové lišty hneď po vytieraní špinavé? Ak áno, pravdepodobne tiež zapáchajú. To je štádium o 5 minút 12 spôsobený znečistením mopovou vodou, ktorá pri čistení striekla na steny. Voda zaschne, ale kontaminanty sa nalepia na povrch a vyzerajú horšie.
 • Špinavá škárovacia hmota: Toto je veľká príčina, pokiaľ ide o zápach z toalety. Robustná, neporézna a dizajnová dlaždica je vynikajúcim materiálom pre toalety. Drážka medzi dlaždicami je však pórovitá špongia. Moč si nájde cestu do injektážnej malty, od ostriekania, zlého zamerania alebo kvapiek na topánkach a nasiakne priamo do nej. Tam sa usadí a poskytuje bohatý potravinový zdroj pre zápachové baktérie. 
 • Chemické osviežovače vzduchu: Majitelia firiem sa môžu pokúsiť zakrývať nepríjemné pachy toalety sprejom chemického osviežovača vzduchu. Nielenže sa tým nenapraví základný problém, ale pridá sa aj ďalšia vrstva zápachu, ktorá vytvára nepríjemný zápach rôznych pachov. 

Odstránenie zápachu na toalete

Plesne a baktérie sú bežnými nosičmi pachov na toalete. Teplé a vlhké prostredie poskytuje spórám ideálne miesto na rast, prosperovanie a rozšírenie tohto rozptyľujúcého zápachu. Pleseň očistite bieliacim roztokom a tvrdou kefou. Opláchnite čistou vodou. Zvýšené vetranie a sušenie mokrých povrchov po vyčistení dôkladne zabráni opätovnému rastu plesní. 

Ak Vaša toaleta zapácha ako kanalizačný plyn, skontrolujte odtok pod podlahou. Toto zariadenie používa vodu na blokovanie vstupu plynu do priestoru. Riešenie tohto problému je ľahké – nalejte pohár vody do odtoku. Urobte to každé dva týždne podľa stanoveného plánu, aby ste zabránili vyschnutiu pasce. 

Čistenie toalety – odstránenie nečistôt a zápachu

Úplné vyčistenie obkladov a podláh je jediný spôsob, ako úplne odstrániť nepríjemný zápach. Nechajte to na profesionálov. Tradičné mopy, vedrá a handry však túto prácu neurobia. V skutočnosti môže každodenné čistenie handrou alebo mopom z mikrovlákien problém skutočne zhoršiť, pretože hrubá textúrovaná zálievka pôsobí ako malá stierka a vytiera špinavú vodu z mopu na seba. 

Vedci merali množstvo kreatinínu, látky vylučovanej močom, ponechaného na dlaždici a škárovacej malty po vyčistení novou handrou, novým mopom z mikrovlákna a systémom na extrakciu tekutín s vysokým prietokom, tiež známym ako extraktor. Pri všetkých troch metódach bola použitá čistá voda bez chemických čistiacich prostriedkov. 

Mopy, handry aj mikrovláknové utierky, odstránili zo zálievky iba slabých 38% kreatinínu a 75% z dlaždice. Extraktorom odstránili pôsobivých 98% kreatinínu z dlaždíc aj z malty. 

Extraktory majú tiež ďalšie výhody v boji proti zápachu. Nestriekajú špinavú vodu, takže neroztierajú baktérie po podlahe a nechávajú podlahu úplne suchú, čím bránia rastu plesní. 

Pre dokonalé vyčistenie toalety a odstránenie zápachu volajte profesionálov ProfiCleanTatry © Poprad.

Profesionálne čistenie ProfiCleanTatry © Poprad
ProfiCleanTatry © – prvá voľba v ČISTENÍ

Čistenie dlažby a obkladov

Profesionálne čistenie a údržba dlažby, podlahy a obkladov ProfiCleanTatry © Poprad.

Keramické alebo kamenné dlaždice sú odolné, majú dlhú životnosť a vyzerajú špičkovo a krásne vo vnútri aj zvonka Vášho domu či prevádzky. Terasa na záhrade s kamenným dvorom je ideálnym miestom na grilovanie s rodinou či priateľmi. Keramická podlaha vo vchode dodá každému domovu atmosféru elegancie.

Aj keď dlaždice a kameň sú skvelé možnosti podláh, nie sú imúnne voči nahromadeniu špiny a nečistôt, ktoré nakoniec ovplyvnia všetky Vaše podlahy. Dláždené podlahy s rôznou pórovitosťou sa stávajú živnou pôdou pre baktérie, najmä v oblastiach ako kuchyňa alebo kúpeľňa. Zametanie a umývanie je síce skvelý spôsob, ako si udržať čistú podlahu, ale profesionálne čistenie je jediný spôsob, ako zaistiť, aby ste z dlaždíc dostali všetkú zažratú špinu a baktérie. Aby ste udržali Váš domov alebo pracovný priestor čistý a zdravý, je dôležité, aby sa Vaša dlažba pravidelne čistila.

Udržať čisté špáry je ešte väčšou výzvou. Pokúsiť sa očistiť škárovaciu hmotu zubnou kefkou alebo iným malým náradím je neúnosné, časovo náročné a namáhavé a často to nakoniec nevyzerá tak čisté a nové, ako by ste chceli. Môžete stráviť hodiny drhnutím zálievky a zistíte, že stále vyzerá špinavo a nudne.

Čistenie obkladov a škár

Pracovný tím ProfiCleanTatry© Poprad je odborníkom na čistenie dlaždíc a škár a vie, ako sa dostať do každej trhliny, aby Vaša podlaha žiarila ako nová.

Aj keď sme najznámejší našou službou čistenia a tepovania kobercov, robíme oveľa viac. Rovnako ako naše čistenie kobercov, sedačiek a čistenie čalúnení, vyvinuli sme špeciálnu metódu čistenia, ktorá odstráni nečistoty a baktérie z dlažobných dlaždíc bez toho, aby došlo k poškodeniu malty alebo dlaždíc. Zostane Vám podlaha, ktorá vyzerá čerstvo nainštalovaná a celý Váš domov sa bude cítiť čistejšie a bezpečnejšie pre Vás, vašu rodinu a vašich domácich miláčikov. ProfiCleanTatry © je tu preto, aby Vám pomohlo udržiavať vaše dlaždice a škáry čisté a skvelo vyzerajúce.

Čistenie dlaždíc

Čistiace riešenia ProfiCleanTatry © prinesú Vašej dlažbe a škárovacej hmote nový vzhľad. Disponujeme nástrojmi a odbornými znalosťami na čistenie a obnovu Vašej podlahy.

Čistenie a tesnenie škár

Chráňte svoju investíciu utesnením škár. Po vyčistení podlahy použijeme náš impregnačný tmel, ktorý ju ochráni na ďalšie roky.

Prírodný kameň


Mramor, vápenec, bridlica, travertín alebo žula. Povrchy prírodného kameňa nie sú všetky rovnaké, ale všetky ich môžeme vyčistiť a obnoviť späť na ich pôvodný pekný vzhľad.

Obnovenie sprchy


Vo vašej sprche sa môžu skrývať plesne a baktérie. Vieme vyčistiť a obnoviť Vaše dlaždice a škárovacie malty alebo sprchy z prírodného kameňa.


Obnovte svoju dlažbu alebo obklady ešte dnes!

Hľadáte kvalitnú spoločnosť na čistenie dlažby, obkladov, dlaždíc a škár, ktorá sa pýši profesionálnym servisom a spokojnosťou zákazníkov? Ak áno, potom už nehľadajte. Sme rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá dováža a prevádzkuje čistiace zariadenia svetoznámích firiem v oblasti čistenia. Použitím našich dlhoročných skúseností a nástrojov obchodu sme schopní dopomôcť našim zákazníkom priviesť späť nový vzhľad ich dlažieb, podláh a škár. Zavolajte nám ešte dnes 0910 281 674 alebo nám napíšte na info@proficleantatry.sk


Systém ProfiCleanTatry © je oveľa viac ako len čistenie

Ako chrániť svoje investície

Okrem čistenia môžete nechať vyčistenú dlažbu a škárovaciu hmotu naimpregnovať. Pomocou impregnačného tmelu vieme ochrániť Vašu škárovaciu hmotu, žulu, mramor a akýkoľvek iný prírodný kameň. Impregnácia posilňuje ochranu obkladov a škár proti rozliatiu a erózii škár. Impregnácia podlahy s tvrdým povrchom Vám pomôže predĺžiť jej životnosť. Taktiež je užitočná, keď je čas podlahu alebo obklady znova vyčistiť. Rozliaty nápoj ostane na povrchu podlahy a nebude prenikať dovnútra škárovacej malty.

Naše ďalšie služby:

Čistenie a tepovanie kobercov, sedačiek a čalúnenia automobilov s dobou schnutia do jednej hodiny

Čistenie hrobov vrátane impregnácie a obnovy písma

Predaj profesionálnej čistiacej techniky a čistiacich prostriedkov

Kurzy a školenia rôznych čistiacich metód

Napíšte nám teraz pre odhad

“…viac ako čistenie”

ProfiCleanTatry © – profesionálne čistenie

ORBOT – No.1 v čistení dlažby