+421910281674

Čistenie dlažby a obkladov

Podlahový čistiaci stroj ORBOT SprayBorg

Keramické alebo kamenné dlaždice sú odolné, majú dlhú životnosť a vyzerajú špičkovo a krásne vo vnútri aj zvonka Vášho domu či prevádzky. Terasa na záhrade s kamenným dvorom je ideálnym miestom na grilovanie s rodinou či priateľmi. Keramická podlaha vo vchode dodá každému domovu atmosféru elegancie.

Aj keď dlaždice a kameň sú skvelé možnosti podláh, nie sú imúnne voči nahromadeniu špiny a nečistôt, ktoré nakoniec ovplyvnia všetky Vaše podlahy. Dláždené podlahy s rôznou pórovitosťou sa stávajú živnou pôdou pre baktérie, najmä v oblastiach ako kuchyňa alebo kúpeľňa. Zametanie a umývanie je síce skvelý spôsob, ako si udržať čistú podlahu, ale profesionálne čistenie je jediný spôsob, ako zaistiť, aby ste z dlaždíc dostali všetkú zažratú špinu a baktérie. Aby ste udržali Váš domov alebo pracovný priestor čistý a zdravý, je dôležité, aby sa Vaša dlažba pravidelne čistila.

Udržať čisté špáry je ešte väčšou výzvou. Pokúsiť sa očistiť škárovaciu hmotu zubnou kefkou alebo iným malým náradím je neúnosné, časovo náročné a namáhavé a často to nakoniec nevyzerá tak čisté a nové, ako by ste chceli. Môžete stráviť hodiny drhnutím zálievky a zistíte, že stále vyzerá špinavo a nudne.

Čistenie obkladov a škár

Pracovný tím ProfiCleanTatry© Poprad je odborníkom na čistenie dlaždíc a škár a vie, ako sa dostať do každej trhliny, aby Vaša podlaha žiarila ako nová.

Aj keď sme najznámejší našou službou čistenia a tepovania kobercov, robíme oveľa viac. Rovnako ako naše čistenie kobercov, sedačiek a čistenie čalúnení, vyvinuli sme špeciálnu metódu čistenia, ktorá odstráni nečistoty a baktérie z dlažobných dlaždíc bez toho, aby došlo k poškodeniu malty alebo dlaždíc. Zostane Vám podlaha, ktorá vyzerá čerstvo nainštalovaná a celý Váš domov sa bude cítiť čistejšie a bezpečnejšie pre Vás, vašu rodinu a vašich domácich miláčikov. ProfiCleanTatry © je tu preto, aby Vám pomohlo udržiavať vaše dlaždice a škáry čisté a skvelo vyzerajúce.

Čistenie dlaždíc

Čistiace riešenia ProfiCleanTatry © prinesú Vašej dlažbe a škárovacej hmote nový vzhľad. Disponujeme nástrojmi a odbornými znalosťami na čistenie a obnovu Vašej podlahy.

Čistenie a tesnenie škár

Chráňte svoju investíciu utesnením škár. Po vyčistení podlahy použijeme náš impregnačný tmel, ktorý ju ochráni na ďalšie roky.

Prírodný kameň


Mramor, vápenec, bridlica, travertín alebo žula. Povrchy prírodného kameňa nie sú všetky rovnaké, ale všetky ich môžeme vyčistiť a obnoviť späť na ich pôvodný pekný vzhľad.

Obnovenie sprchy


Vo vašej sprche sa môžu skrývať plesne a baktérie. Vieme vyčistiť a obnoviť Vaše dlaždice a škárovacie malty alebo sprchy z prírodného kameňa.


Obnovte svoju dlažbu alebo obklady ešte dnes!

Hľadáte kvalitnú spoločnosť na čistenie dlažby, obkladov, dlaždíc a škár, ktorá sa pýši profesionálnym servisom a spokojnosťou zákazníkov? Ak áno, potom už nehľadajte. Sme rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá dováža a prevádzkuje čistiace zariadenia svetoznámích firiem v oblasti čistenia. Použitím našich dlhoročných skúseností a nástrojov obchodu sme schopní dopomôcť našim zákazníkom priviesť späť nový vzhľad ich dlažieb, podláh a škár. Zavolajte nám ešte dnes 0910 281 674 alebo nám napíšte na info@proficleantatry.sk


Systém ProfiCleanTatry © je oveľa viac ako len čistenie

Ako chrániť svoje investície

Okrem čistenia môžete nechať vyčistenú dlažbu a škárovaciu hmotu naimpregnovať. Pomocou impregnačného tmelu vieme ochrániť Vašu škárovaciu hmotu, žulu, mramor a akýkoľvek iný prírodný kameň. Impregnácia posilňuje ochranu obkladov a škár proti rozliatiu a erózii škár. Impregnácia podlahy s tvrdým povrchom Vám pomôže predĺžiť jej životnosť. Taktiež je užitočná, keď je čas podlahu alebo obklady znova vyčistiť. Rozliaty nápoj ostane na povrchu podlahy a nebude prenikať dovnútra škárovacej malty.

Naše ďalšie služby:

Čistenie a tepovanie kobercov, sedačiek a čalúnenia automobilov s dobou schnutia do jednej hodiny

Čistenie hrobov vrátane impregnácie a obnovy písma

Predaj profesionálnej čistiacej techniky a čistiacich prostriedkov

Kurzy a školenia rôznych čistiacich metód

Napíšte nám teraz pre odhad

“…viac ako čistenie”

ProfiCleanTatry © – profesionálne čistenie

ORBOT – No.1 v čistení dlažby