+421910281674

Čistenie reštauračných a hotelových podláh, jedální a prevádzok

cistenie-travertinovej-dlazby

Bojujte proti mastným reštauračným podlahám pomocou podlahového čistiaceho stroja Cimex

Bezpečné, ľahké a efektívne čistenie podlahy

Každý, kto niekedy pracoval v rušnej kuchyni alebo inej prevádzky, vie, ako nepríjemne znečistené môžu byť podlahy v priebehu času. Upratovanie mopom ke časom neefektívne a nemôže vyriešiť problém hromadenia špiny a nečistôt medzi dlaždicami alebo zálievkou.

Podlahové čistiace stroje sú jasnou odpoveďou. ProfiCleanTatry © Poprad prináša na slovenský trh s čistiacou technikou špičkovú značku Cimex. Čo túto techniku odlišuje od konkurencie? 

Odpoveďou je stabilita. Jednostranné stroje môžu byť náročné na ovládanie a majú tendenciu hádzať a kývať s obsluhou pri práci dôsledkom silných odstredivých síl. 

Čistiace stroje na podlahy Cimex fungujú na špeciálnom princípe mechaniky. Protibežný pohybový systém udržuje hlavnú hlavu na mieste a dve zadné kolesá udržujú stály kontakt s povrchom. Vďaka tomu je použitie mimoriadne jednoduché, a pre Vašich zamestnancov je podstatne bezpečnejšie.

Trojitý kefový systém sa agresívne zavŕta do špiny, pričom je dostatočne jemný, aby nepoškodil rôzne druhy podlahy. Máte možnosť si vybrať z rôznych konfigurácií kefiek, z ktorých každá je prispôsobená pre konkrétnu úlohu.

Dostupné súpravy kefiek

  • Žlté polypropylénové kefy – odolné, trvanlivé, bezpečné a hospodárne
  • Biele nylonové kefy – dostupné v mäkkých a tuhých štetinách, bezpečné pre väčšinu povrchov
  • Poly Bronze Mix kefy – unikátny agresívno jemný výsledok čistenia
  • Brúsne kefy Tynex – agresívne čistenie betónu

Pre viac informácií volajte 0910 281 674 alebo na www.proficleantatry.sk