ČISTENIE

ProfiCleanTatry© – komplexné čistenie

Ako viete, že je Váš byt, dom, budova, firma, dlažba, auto… naozaj upratané a čisté?
Prečo by niekto strácal o polovicu viac času pri čistení a upratovaní? Je tu komplexné čistenie s ProfiCleanTatry© POPRAD

Prichádzame s inovatívnou metódou čistenia dlažby a podlahy s využitím špičkových čistiacich strojov značiek Powr-Flite, ORBOT a Pioneer Eclipse.

Takisto prinášame na slovenský trh špeciálne čistiace stroje na tepovanie značky Powr-Flite, vďaka čomu dokážeme vyčistiť takmer všetky škvrny z Vašich sedačiek či kobercov.

ProfiCleanTatry© čistiacim systémom Vám odstránime nečistoty, rôzne škvrny a choroboplodné zárodky z Vášho prostredia, ktoré bude potom naozaj čisté!

hotelovy-set-na-tepovanie
Set na tepovanie kobercov a sedačiek vhodný pre hotely

ProfiCleanTatry© Vám ponúka čistenie a tepovanie sedačiek, kobercov vysokovýkonnými strojmi na tepovanie značiek Powr-Flite a Truvox, ktoré v kombinácii s automatickým dávkovaním čistiacích prostriedkov, tlakovým čistením povrchu a výkonným odsávaním dosahujú bezkonkurenčné výsledky čistenia.

Vaše sedačky, koberce či čalúnenie je čisté, svieže a SUCHÉ behom jednej hodiny.

Čistenie dlažby, rôznych dlaždíc a podlahy vrátane linolea, vinylových a laminátových podláh, mramoru, travertínu, žuly a kameňa.

cistenie-travertinovej-dlazby
Čistenie travertínoovej dlažby s Orbot Vibe

Používame špičkové zariadenia ako jednokotúčový rotačno-orbitálny čistiaci stroj Orbot Vibe, ktorý vyčistí všetky povrchy vďaka inovatívnej metóde čistenia.

Revolučný patentovaný dvojčinný orbitálny systém – ORBOT vytvára silnú formu miešania, ktorá poskytuje vynikajúce výsledky vo všetkých profesionálnych hĺbkových, čistiacich, brúsnych a leštiacich aplikáciách.

ProfiCleanTatry© dôkladne odstráni kontaminácie, zredukuje riziko ochorenia osôb v budovách a odstráni zápach vo Vašich prevádzkach použitím priemyselných parných čističov.

Používame parné čističe od Steam Clean Systems s odsávaním, ktoré dosahujú skvelé výsledky čistenia.

Parné čistenie:
– je 50-krát efektívnejšie v redukcii baktérií ako je upratovanie mopom
– zvyšuje produktivitu práce – čas strávený upratovaním toaliet je až o polovicu kratší
– odstránením nečistôt a biologického znečistenia na povrchu, dlažbe, obkladu sa dosiahne 99% úspešnosť bez krížovej kontaminácie.

Náš systém čistenia nielenže čistí lepšie, ale tiež šetrí pracovný čas a prináša úsporu Vašich financií za používané čistiace prostriedky a nástroje.


PARNÉ ČISTENIE

Para je prírodný, extrémne účinný čistiaci a dezinfekčný prostriedok, ktorý je navyše bezpečný voči ľuďom a zvietatám v čistených priestoroch.

Parné čistenie je vhodné a praxou overené pre domácnosti ako aj komerčné prevádzky.

A to všetko bez potreby akýchkoľvek chemikálií bežne vyžadovaných pre čistenie, dezinfekciu a dekontamináciu.

Používame výhradne priemyselné parné čističe s odsávaním, kde je zostatková vlhkosť len 5% a nemusíte sa teda obávať nadmerného zvlhčenia priestorov a čistených povrchov.

Spotrebováva len minimum vody a nevytvára žiaden odpad. Okrem eliminácie baktérií a iných patogénov neutralizuje aj alergény , dôležitý faktor pre ľudí trpiacich astmou alebo alergiami.

Využitím len obyčajnej vody odbúrava potrebu rôznych detergentov, leštidiel, dezinfekčných prostriedkov a to všetko pri rýchlejšom a efektívnejšom procese čistenia.

Dohodnite si termín emailom na info@proficleantatry.sk, prípadne telefonicky na čísle 0910 281 674

KDE VŠADE ČISTÍME:

  • hotelový priemysel (napr. čistenie toaliet, čistenie a dezinfekcia hotelových lôžok),
  • školstvo- čistíme a dezinfikujeme školy,materské škôlky, jasle,detské domovy
  • potravinársky a nápojový priemysel,jedálne
  • špecializujeme sa na čistenie a dezinfekciu- veľkokuchýň, cukrárenských veľkovýrobní atď.
  • automobilový priemysel – čistenie výrobných liniek, automobilov a autobusov
  • zdravotníctvo – čistenie a dezinfekcia nemocničných lôžok, ambulancií, lekární a čakární.
batériový čistiaci stroj MS2000 pri čistení