Predaj špičkovej čistiacej techniky

Čistiace zariadenia ponúkaných značiek sa vyznačujú nekompromisným vysokým výkonom a sú jednotkou na trhu v segmente čistenia, umývania a tepovania.

Stroje na tepovanie kobercov a sedačiek, stroje na čistenie dlažbyjednokotúčové stroje, podlahové stroje a špeciálne ručné čistiace náradie.

Ponúkame len profesionálnu čistiacu techniku najlepších značiek v oblasti čistenia, umývania a tepovania.

Špeciálne rotačné čistiace stroje na čistenie schodov, bazénov či fontán.

Stroje na tepovanie kobercov, sedačiek a čalúnenia s bezkonkurenčný výkonom a dobou schnutia do jednej hodiny.

Jednokotúčové čistiace stroje americkej značky ORBOT, využívajúce orbitálny čistiaci systém s minimálnym použitím vody. Vhodné aj na čistenie dlažby a podlahy v interiéri.

Špičkové podlahové čistiace a umývacie stroje Pioneer Eclipse. V ponuke s kráčajúcou aj sediacou obsluhou. Stroje tejto značky sa vyznačujú vysokým plošným výkonom s minimálnym použitím čistiacich prostriedkov.

Parné čističe od anglickej firmy Steam Clean Systems vyznačujúce sa dlhou životnosťou vďaka inovatívnej technológii ohrevu.

Kvalitné vysávače na klasické aj mokro-suché vysávanie so silným vákuom.

Všetky čistiace stroje s ktorými pracujeme a predávame sa vyznačujú najvyšším výkonom vo svojej triede a dlhou životnosťou.

Predaj čistiacej techniky ProfiCleanTatry Poprad

Naša ponuka čistiacej techniky

Čistiaca technika špičkových výrobcov Powr-Flite, HOS ORBOT, Truvox, iVo, Pioneer Eclipse, MotorScrubber, SEBO a SteamClean, distribuovaná našou spoločnosťou ProfiCleanTatry©Poprad.
Pre viac informácií nám napíšte.