+421910281674

Metóda – extrakčné čistenie – tepovanie

čistenie tepovanie upratovanie

Extrakčné čistenie-tepovanie, je proces, kedy sa na znečistený povrch, pod vysokým tlakom vstrekuje čistiaci roztok.Ten uvoľní a naviaže na seba špinu a nečistoty. Tieto sú následne vysaté zase pod vysokým tlakom extraktorom do zbernej nádoby.

Pri obyčajnom ručnom čistení s handrou alebo kefou sú nečistoty zatlačené späť do čalúnenia a odstránenie nečistôt je iba povrchové.

Extrakčné čistenie profesionálnými strojmi s tlakom až 35 barov odstraňuje znečistenie hĺbkovo až do základu povrchu a to bez poškodenia materiálu.

Napríklad profesionálne čistiace stroje na tepovanie Powr-Flite PFX1085 s nastaviteľným tlakom až do 35 barov.

Priebeh extrakčného čistenia-tepovania

Extrakčné čistenie-tepovanie závisí od výkonnej profesionálnej techniky a kvalitných čistiacich prostriedkov ako sú napríklad od firmy AmtechUK a Chemspec. 

Zabudnite na univerzálne prostriedky K..cher a podobné lacné prípravky, ktoré sa tvária ako profi.

Náš tím používa čistiace prostriedky svetového lídra na trhu s chemickými látkami - Chemspec.

Prinášame na trh aj vlastnú značku ProfiCleanTatry©, ktorú nám vyrába profesionálna spoločnosť z Veľkej Británie - AmtechUK.

 Pri extrakčnom tepovaní je potrebné dodržať správný technologický postup, pri ktorom zbavíme čistený povrch nečistôt a udržíme Vašu sedačku, koberec, čalúnenie čisté na dlhší čas.

Zaškolený personál ProfiCleanTatry © vykonáva extrakčné čistenie-tepovanie v
niekoľkých krokoch, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou profesionálnej čistiacej extrakcie.

Ako prvé a veľmi dôležité je dôkladné vysávanie.

Z povrchu sedačky, koberca, čalúnenia ... dôkladne odstránime všetky viditeľné nečistoty.

Znova záleží na výbere vysokovýkonného vysávača.

 Používame vysávače svetovej značky SEBO so špeciálnou filtráciou vzduchu. Takže počas vysávania sa do ovzdušia nedostanú žiadne čiastočky prachu, ako sa to deje pri použití lacných vysávačov.
  • Prvé čistenie :  čistenie začíname s čistiacim roztokom tzv. Pre-spray, ktorý aplikujeme v závislosti od znečistenia. Ten necháme pôsobiť od 5 do 15 minút, podľa znečistenia. Potom dochádza k prvému tepovaniu.
  • Druhé čistenie : tepovanie vykonávame so špeciálným čistiacim prostriedkom, ktorý z čalúnenia odstráni všetky vnorené nečistoty,roztoče, mikroorganizmy a tiež zvyškový čistiaci koncentrát z predchádzajúcich amatérských čistení. Všetko sa to deje pri vysokom vstrekovacom tlaku a následne je to silným vákuom odsaté.
  • To zabezpečí, že doba schnutia je neporovnateľne kratšia oproti konkurencii.
    
    Vaše koberce, sedačky alebo čalúnenie je čisté, svieže a SUCHÉ behom JEDNEJ HODINY.
Značky:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.