O NÁS

ProfiCleanTatry © Poprad je rýchlo rastúca spoločnosť v segmente čistenia, tepovania a upratovania.

Ponúkame komplexné služby v oblasti čistenia a tepovania kobercov, sedačiek a čalúnenia automobilov vrátane starostlivosti, ochrany a impregnácie. Taktiež sa snažíme byť lídrom v čistení dlažby a podlahy.

ProfiCleanTatry © je hlavným dodávateľom najmodernejších čistiacich zariadení na čistenie kobercov a sedačiek, či tvrdých podláh na Slovensku. 

V priebehu rokov sme priniesli veľa nových čistiacich prostriedkov spolu s technologicky vyspelými čistiacimi zariadeniami a stanovili sme nové štandardy v čistení tak, aby sme našim zákazníkom poskytli úžasné výsledky, ktoré sú na špičkovej úrovni!

Prinášame revolučnú technológiu čistenia s rýchlou dobou schnutia – DO HODINY SUCHÉ.

Pôsobíme v rámci celého Slovenska a vždy Vám ponúkame bezplatnú konzultáciu, profesionálny prístup a vhodné termíny.

Na trhu s čistením vynikáme spoľahlivosťou a profesionalitou. Veríme v kvalitu, preto používame iba tie najlepšie a osvedčené nástroje a prípravky.

woolsafe-certifikat_proficleantatry-poprad

Spolupracujeme so svetovými značkami ako Powr-Flite, Orbot, Truvox, Cimex, Pioneer Eclipse, AmtechUK a Chemspec. Staráme sa tiež o zdravie našich klientov – používame iba látky, ktoré sú schválené a nezaťažujú životné prostredie ako napríklad produkty s certifikáciou Woolsafe ®.

Zaoberáme sa akýmkoľvek materiálom, bez ohľadu na zloženie, vek alebo stupeň opotrebenia.

Vďaka našim skúsenostiam sme schopní sa dobre vysporiadať s akýmkoľvek typom textilu, plátna, plyšu alebo mikrovlákna.

Počas našej kariéry sme toho veľa videli a žiadny materiál ani druh nečistôt nie je pre nás cudzí!

Môžeme preto zaručiť viditeľné čistiace účinky, ktoré budú trvať dlho, a to vďaka profesionálnej impregnácii a kvalite poskytovaných služieb.

Naše motto “ODBORNE A KVALITNE”