ProfiCleanTatry © Poprad je rýchlo rastúca spoločnosť v segmente čistenia, tepovania a upratovania.

Ponúkame komplexné služby v oblasti čistenia a tepovania kobercov, sedačiek a čalúnenia automobilov vrátane starostlivosti a impregnácie. Taktiež sme lídri v čistení dlažby a podlahy.

Sme distribútorom špičkovej čistiacej techniky svetových značiek a čistiacich prostriedkov, ktoré sú priateľské k životnému prostrediu.

Prinášame revolučnú technológiu s dobou schnutia do jednej hodiny.

Pôsobíme v rámci celého Slovenska a vždy Vám ponúkame bezplatnú konzultáciu a vhodné termíny.

Na trhu s čistením vynikáme spoľahlivosťou a profesionalitou. Veríme v kvalitu, preto používame iba tie najlepšie a osvedčené nástroje a prípravky.

Spolupracujeme so svetovými značkami ako Powr-Flite, Orbot, Truvox, Cimex, Pioneer Eclipse, AmtechUK a Chemspec. Staráme sa tiež o zdravie našich klientov – používame iba látky, ktoré sú schválené a nezaťažujú životné prostredie.

Zaoberáme sa akýmkoľvek materiálom, bez ohľadu na zloženie, vek alebo stupeň opotrebenia. Vďaka našim skúsenostiam sme schopní sa dobre vysporiadať s akýmkoľvek typom textilu, plátna, plyšu alebo mikrovlákna. Počas našej kariéry sme toho veľa videli a žiadny materiál ani druh nečistôt nie je pre nás cudzí! Môžeme preto zaručiť viditeľné čistiace účinky, ktoré budú trvať dlho, a to vďaka profesionálnej impregnácii a kvalite poskytovaných služieb.

Naše motto “ODBORNE A KVALITNE”