+421910281674
Zľava!

AMTECH Extreme 5l – tepovací prostriedok na extrémne znečistenie

32.50 29.00

“VÝDATNOSŤ: Až 1500 m2 z 5 litrov prípravku”

AMTECH Extreme 5l – tepovací prostriedok na extrémne znečistené koberce a čalúnenie

Amtech Extreme je čistiaci prostriedok na silné a extrémne znečistenie, je to unikátny produkt špeciálne navrhnutý pre zanedbané komerčné koberce, ako aj koberce s tvrdým čistením vyrobené z olefínových alebo akrylových vlákien.

Ľahko odstraňuje ťažký olej a mastnotu, vychodené a špinavé pásy na koberci. Odstráni aj silné škvrny a škvrny spôsobené krvou, rôznymi atramentmi, dechtom, gumou, kečupom, leštidlom na topánky, čajom, kávou, zvyškami potravín a nápojov a oveľa viac.

 

Na sklade

Katalógové číslo: A2 Kategórie: , Značka:

Popis

AMTECH Extreme 5l – tepovací prostriedok na extrémne znečistené syntetické koberce a čalúnenie

Zmiešajte s horúcou alebo studenou vodou a použite ako predsprej alebo so všetkými čistiacimi systémami.

Ponúka enormné úspory nákladov tým, že eliminuje potrebu obrovského zoznamu čistiacich prostriedkov, ako sú čističe dopravných pruhov, odpeňovače a kyslé oplachovacie prostriedky.

SKÚŠKA PRE FAREBNÚ STÁLOSŤ:

Pred čistením vyskúšajte na nenápadnom mieste koberca alebo čalúnenia, aby ste zistili farebnú stálosť. Aplikujte malé množstvo prostriedku do oblasti. Počkajte jednu minútu a utrite bielym bavlneným uterákom bez bielidla. Skontrolujte, či nedošlo k prenosu farieb.

POKYNY:

Dôkladne vysajte. Pre domáce použitie postupujte podľa pokynov pre prenosné odsávanie.

PRE-SPRAY / EXTRAKCIA:

Použitie na silne znečistené koberce a dopravné pruhy a na účinné rozpúšťanie mastnoty, špiny  a silných škvŕn.

Zmiešajte 32 ml / liter so studenou vodou alebo teplou vodou. Predsprejujte rovnomerne. NEPREKRAČUJTE MIERU. Nechajte pôsobiť 10 minút. Extrahujte čistou vodou.

PRENOSNÁ EXTRAKCIA (bez predbežného postreku): Zmiešajte 32 ml / liter so studenou vodou alebo teplou vodou. Pre všetky prenosné extraktory, vrátane extraktorov so sifónovou trubicou, jednoducho umiestnite sifónovú trubicu do koncentrovanej kvapaliny.

ČISTENIE S JEDNOKOTÚČOVÝMI STROJMI: Zmiešajte 32 ml / liter so studenou vodou alebo teplou vodou. Rovnomerne rozprášte na silne znečistenú plochu; ponechajte 10 minút. Najlepšie výsledky dosiahnete čistením povrchu koberca pomocou 100% bavlnenej podložky.

ČALÚNENIE: Zmiešajte 16 ml / liter so studenou vodou alebo teplou vodou. Predsprejujte rovnomerne, aplikujte od základne čalúnenia hore a extrahujte zhora nadol.

 

ŠOKOVÉ ČISTENIE: Zmiešajte 260 ml / liter s teplou vodou (1: 8). Naneste rovnomerne. Nechajte pôsobiť 10 minút.

POZNÁMKA: Nie sú potrebné žiadne oplachovacie prostriedky.


OBSAH / bezpečnostné opatrenia:

EXTREME je prípravok na báze vody, ktorý obsahuje vo vode rozpustné účinné látky, neiónové povrchovo aktívne látky, zmäkčovače vody, prírodné odmasťovače, 5-15% fosfátu  bez prchavých organických zlúčenín (NOVOC) a bez pridanej vône.

Je alkalický (pH 11), bez zápachu, nie je nebezpečný a nehorľavý. Nepoužívajte na lakované povrchy, na kožu alebo na leštený vinyl. Tento výrobok bude odstraňovať ochranné povrchové úpravy, ak sa nechá lúhovať. Používajte ochranné rukavice, aby sa minimalizoval kontakt s pokožkou. Po použití si umyte ruky, aby ste zabránili vyschnutiu pokožky.

PRVÁ POMOC: V prípade kontaktu s očami vypláchnite oči 15 minút čerstvou vodou. Pri požití vypláchnite ústa veľkým množstvom vody. Ak podráždenie pretrváva, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.

KBÚ Amtech Extreme

Ďalšie informácie

Hmotnosť 5 kg
objem

5l