Amtech-Extreme-cistic-na-koberce-a-sedacky

AMTECH Extreme 5l – tepovací prostriedok na extrémne znečistenie

32.50 bez DPH

“VÝDATNOSŤ: Až 1500 m2 z 5 litrov prípravku”

AMTECH Extreme 5l – tepovací prostriedok na extrémne znečistené koberce a čalúnenie

Amtech Extreme je čistiaci prostriedok na silné a extrémne znečistenie, je to unikátny produkt špeciálne navrhnutý pre zanedbané komerčné koberce, ako aj koberce s tvrdým čistením vyrobené z olefínových alebo akrylových vlákien.

Ľahko odstraňuje ťažký olej a mastnotu, vychodené a špinavé pásy na koberci. Odstráni aj silné škvrny a škvrny spôsobené krvou, rôznymi atramentmi, dechtom, gumou, kečupom, leštidlom na topánky, čajom, kávou, zvyškami potravín a nápojov a oveľa viac.

 

Na sklade (môže byť spätne objednané)

Katalógové číslo: A2 Kategórie: , Značka:

Popis

AMTECH Extreme 5l – tepovací prostriedok na extrémne znečistené koberce a čalúnenie

Zmiešajte s horúcou alebo studenou vodou a použite ako predsprej alebo so všetkými čistiacimi systémami.

Ponúka enormné úspory nákladov tým, že eliminuje potrebu obrovského zoznamu čistiacich prostriedkov, ako sú čističe dopravných pruhov, odpeňovače a kyslé oplachovacie prostriedky.

SKÚŠKA PRE FAREBNÚ STÁLOSŤ:

Pred čistením vyskúšajte na nenápadnom mieste koberca alebo čalúnenia, aby ste zistili farebnú stálosť. Aplikujte malé množstvo prostriedku do oblasti. Počkajte jednu minútu a utrite bielym bavlneným uterákom bez bielidla. Skontrolujte, či nedošlo k prenosu farieb.

POKYNY:

Dôkladne vysajte. Pre domáce použitie postupujte podľa pokynov pre prenosné odsávanie.

PRE-SPRAY / EXTRAKCIA:

Použitie na silne znečistené koberce a dopravné pruhy a na účinné rozpúšťanie mastnoty, špiny  a silných škvŕn.

Zmiešajte 32 ml / liter so studenou vodou alebo teplou vodou. Predsprejujte rovnomerne. NEPREKRAČUJTE MIERU. Nechajte pôsobiť 10 minút. Extrahujte čistou vodou.

PRENOSNÁ EXTRAKCIA (bez predbežného postreku): Zmiešajte 32 ml / liter so studenou vodou alebo teplou vodou. Pre všetky prenosné extraktory, vrátane extraktorov so sifónovou trubicou, jednoducho umiestnite sifónovú trubicu do koncentrovanej kvapaliny.

ČISTENIE S ORBOT: Zmiešajte 32 ml / liter so studenou vodou alebo teplou vodou. Rovnomerne rozprášte na silne znečistenú plochu; ponechajte 10 minút. Najlepšie výsledky dosiahnete čistením povrchu koberca pomocou 100% bavlnenej podložky.

ČALÚNENIE: Zmiešajte 16 ml / liter so studenou vodou alebo teplou vodou. Predsprejujte rovnomerne, aplikujte od základne čalúnenia hore a extrahujte zhora nadol.

 

ŠOKOVÉ ČISTENIE: Zmiešajte 260 ml / liter s teplou vodou (1: 8). Naneste rovnomerne. Nechajte pôsobiť 10 minút.

POZNÁMKA: Nie sú potrebné žiadne oplachovacie prostriedky.


OBSAH / bezpečnostné opatrenia:

EXTREME je prípravok na báze vody, ktorý obsahuje vo vode rozpustné účinné látky, neiónové povrchovo aktívne látky, zmäkčovače vody, prírodné odmasťovače, 5-15% fosfátu  bez prchavých organických zlúčenín (NOVOC) a bez pridanej vône.

Je alkalický (pH 11), bez zápachu, nie je nebezpečný a nehorľavý. Nepoužívajte na lakované povrchy, na kožu alebo na leštený vinyl. Tento výrobok bude odstraňovať ochranné povrchové úpravy, ak sa nechá lúhovať. Používajte ochranné rukavice, aby sa minimalizoval kontakt s pokožkou. Po použití si umyte ruky, aby ste zabránili vyschnutiu pokožky.

PRVÁ POMOC: V prípade kontaktu s očami vypláchnite oči 15 minút čerstvou vodou. Pri požití vypláchnite ústa veľkým množstvom vody. Ak podráždenie pretrváva, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.

KBÚ Amtech Extreme

Ďalšie informácie

Hmotnosť5 kg
objem

5l

Možno by sa Vám páčilo…

%d blogerom sa páči toto: