CHEMSPEC Energizer Booster 2,7kg – zvyšuje výkon čistenia

41.50

VÝDATNOSŤ: 20g až na 20 litrov

CHEMSPEC Energizer Booster 2.7 kg – zvyšuje čistiacu schopnosť

 

Energizer Booster je oxidačná prísada, ktorá výrazne zvyšuje čistiacu schopnosť čistiacich prostriedkov na koberce a čalúnenie a zároveň zvyšuje farbu a dezodoráciu.

Chemspec Energizer Booster sa môže pridávať do alkalických predsprejov, šampónov, extrakčných detergentov a čistiacich prostriedkov.

Môže byť použitý na koberce a textílie!

Pridajte k akémukoľvek alkalickému čistiacemu prostriedku alebo k ošetreniu škvrny, aby ste výrazne zvýšili čistiaci výkon.

Na sklade

Popis

CHEMSPEC Energizer Booster pridajte k akémukoľvek alkalickému čistiacemu prostriedku alebo k odstraňovaču škvŕn, aby ste výrazne zvýšili čistiaci výkon.
Chemicky čistí znečistenie a mastnotu pridaním kyslíka.

Mimoriadne efektívny a cenný nástroj na zvýšenie výkonu a čistiacej schopnosti mnohých čistiacich roztokov (zásaditých) – najmä tam, kde je veľké znečistenie.

Dve dôležité poznámky:
  1. Energizer by sa mal používať iba s alkalickými produktmi. Nepoužívajte s kyslými produktmi (nepoužívajte s Chemspec Optimal Rinse, Chemspec All Fibre Textil Rinse).
  2. Energizer sa používa len ako prísada a nie ako samostatný produkt

Energizer Booster je mimoriadne účinné aditívum aj na čistenie kobercov a tkanín, ako Pred-sprej a tiež na extrakčné čistenie.

pH: 10,0 – 11,0.
Riedenie: 1 polievková lyžica až na 20 litrov vody.
Vzhľad: Biely prášok.
Vôňa: Bez zápachu.

KBÚ-chemspec-energizer-booster

Ďalšie informácie

Hmotnosť 2.7 kg