+421910281674

CHEMSPEC Formula 90 BioSolv® 10kg – čistič kobercov a čalúnenia

106.50

CHEMSPEC Formula 90 BioSolv® 10kg – čistič kobercov a čalúnenia

“ultra silný koncentrát na tepovanie”

Práškový Chemspec Formula 90 s Biosolvom 2.72 kg je tlmivý, vysoko odolný a vysoko koncentrovaný čistiaci prostriedok na koberce a čalúnenie. Vhodný na použitie s prenosnými strojmi na čistenie kobercov – extraktormi pri predčistení pomocou predsprejov – /Enz-AllPremiumExtreme/

Jeho trojnásobná sila zaisťuje konzistentné čistenie pri každej práci. Vďaka obsahu aditív Biosolv® naviac účinne rozpustí aj mastné nečistoty. 

 

Nie je na sklade

Katalógové číslo: CH21 Kategórie: , Značka:

Popis

CHEMSPEC Formula 90 BioSolv® 10kg – čistič kobercov a čalúnenia

Ultra koncentrovaný Formula 90 na tepovanie kobercov, sedačiek a čalúnenia zasadí silný úder a prejde rýchlo do hĺbky špiny a mastnoty. Potom zaschne na tvrdý nelepivý kryštál, ktorý sa dá ľahko vysať. Minimálne zvyšky v čistenom koberci umožňujú dlhšie trvajúci a lepší vzhľad medzi jednotlivými cyklami čistenia.

POUŽITIE:

  • Prenosné zariadenia : Zmiešajte dve odmerky /57g/ s 20-timi litrami vody.

 

Pre optimálnu reguláciu peny použite roztok do 10 hodín po zmiešaní. Po uplynutí tejto 10-hodinovej doby nie je ovplyvnený výkon čistenia, môže sa však znížiť schopnosť odpeňovania.

 

Užitočné rady: Naplňte nádobu do 1/4 vodou. Zatiaľ čo sa nádoba plní vodou, postupne pridávajte prášok súčasne, až kým nádoba nebude obsahovať správne množstvo vody podľa pokynov. Zmes sa mieša, kým sa prášok nerozpustí.

 

Jeho jedinečná receptúra ​​obsahuje inhibítory korózie, ktoré chránia kovové komponenty vášho prenosného extraktora. Jeho nízko penivé vlastnosti navyše zabraňujú tvorbe peny a upchávaniu regeneračných nádrží.

ODPORÚČAME na tepovanie kobercov a sedačiek pomocou strojov na tepovanie tzv. extraktorov.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 12 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…