Zľava!

CHEMSPEC Formula 90 BioSolv® 2.7kg – čistič kobercov a čalúnenia

47.50 42.50

“ultra silný koncentrát na tepovanie”

CHEMSPEC Formula 90 BioSolv® – čistič kobercov a čalúnenia

Práškový Chemspec Formula 90 s Biosolvom 2.72 kg je tlmivý, vysoko odolný a vysoko koncentrovaný čistiaci prostriedok na koberce a čalúnenie. Vhodný na použitie s prenosnými strojmi na čistenie kobercov – extraktormi  pri predčistení pomocou predsprejov – /Enz-All, Premium, Extreme/

Jeho trojnásobná sila zaisťuje konzistentné čistenie pri každej práci. Vďaka obsahu aditív Biosolv® naviac účinne rozpustí aj mastné nečistoty. 

Na sklade

Popis

CHEMSPEC Formula 90 BioSolv® – čistič kobercov a čalúnenia

Ultra koncentrovaný Formula 90 na tepovanie kobercov, sedačiek a čalúnenia zasadí silný úder a prejde rýchlo do hĺbky špiny a mastnoty. Potom zaschne na tvrdý nelepivý kryštál, ktorý sa dá ľahko vysať. Minimálne zvyšky v čistenom koberci umožňujú dlhšie trvajúci a lepší vzhľad medzi jednotlivými cyklami čistenia.

POUŽITIE:

  • Prenosné zariadenia : Zmiešajte dve odmerky /57g/ s 20-timi litrami vody.

 

Pre optimálnu reguláciu peny použite roztok do 10 hodín po zmiešaní. Po uplynutí tejto 10-hodinovej doby nie je ovplyvnený výkon čistenia, môže sa však znížiť schopnosť odpeňovania.

 

Užitočné rady: Naplňte nádobu do 1/4 vodou. Zatiaľ čo sa nádoba plní vodou, postupne pridávajte prášok súčasne, až kým nádoba nebude obsahovať správne množstvo vody podľa pokynov. Zmes sa mieša, kým sa prášok nerozpustí.

 

Jeho jedinečná receptúra ​​obsahuje inhibítory korózie, ktoré chránia kovové komponenty vášho prenosného extraktora. Jeho nízko penivé vlastnosti navyše zabraňujú tvorbe peny a upchávaniu regeneračných nádrží.

ODPORÚČAME na tepovanie kobercov a sedačiek pomocou strojov na tepovanie tzv. Extraktor

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 2.7 kg