Podnikanie v oblasti čistenia a tepovania kobercov, sedačiek a čalúnenia

Výcvik v oblasti tepovania kobercov, sedačiek a čalúnenia automobilov

Hľadáte nápad na spustenie vlastného podnikania? Nemáte obrovský kapitál, ale chcete pracovať na seba a nebojíte sa nových výziev? Môže to byť pre Vás jedinečná možnosť – zaraďte sa medzi najlepších a využite naše školenia.

Základom činnosti v odvetví služieb je vysoká kvalita vykonanej práce – profesionalita. Ak sa nechcete učiť od zákazníkov a vystavovať sa strate svojej povesti a času – využite odborné školenie našich vedúcich pracovníkov v odbore čistenia a tepovania. Vďaka naším školeniam začnete od vysokého štandardu a Vaše podnikanie okamžite začne prinášať výhody.

cistenie-a-tepovanie-poprad

Prečo sa oplatí investovať do kurzu o čistení a tepovaní kobercov, sedačiek a čalúnenia automobilov?

 • Veľmi nízka cenová investícia pre vstup do podnikania – jednodňové školenie v oblasti čistenia a tepovania plus všetko vybavenie /technika,čistiace prostriedky/ potrebné na vykonávanie povolania získate iba v spoločnosti ProfiCleanTatry © Poprad ! 
 • Za predpokladu, že budete čistiť jednu sedačku denne (asi 2 hodiny práce), návratnosť investícií je iba 4 mesiace! (Samotné školenie čistenia a tepovania v hodnote 180€ sa vyplatí už za pár dní).
 • Každý je potenciálnym príjemcom služby – poznáte niekoho, kto nemá sedačku, matrac, auto, stoličku alebo koberec? Nábytok a koberce čakajúce na čistenie sú všade okolo nás!
 • Rastúca vedomosť ľudí v otázkach zdravia – každý deň sa stále viac ľudí chce starať o svoje zdravie, zdravé dýchacie cesty atď. Môžete im pomôcť postarať sa o svoje zdravie odstránením roztočov a iných mikroorganizmov a rozvíjať svoje činnosti týkajúce sa čistenia čalúnenia.
 •  Drvivá väčšina automobilov dovážaných zo zahraničia vyžaduje komplexné čistenie. Náklady na tento druh služieb sa v niektorých regiónoch Slovenska pohybujú od 45€ do 65€, čo znamená, že školenie v oblasti čistenia čalúnenia automobilov sa vyplatí aj po 3-4 službách! Nečakajte – objednajte si školenie v oblasti čistenia čalúnenia a kobercov ešte dnes a začnite zarábať zajtra.

Prečo si vybrať ProfiCleanTatry ©?

 • Tisíce vyčistených čalúnení. ProfiCleanTatry © Poprad je najrýchlejšie rastúcou čistiacou spoločnosťou na Slovensku, ktorá čistí koberce, sedačky a čalúnenie automobilov. Počas uplynulého desaťročia sme mali možnosť stretnúť sa s akýmkoľvek materiálom, s ktorým sa môžete stretnúť vo svojej profesionálnej kariére, a my s Vami budeme radi zdieľať tieto znalosti.
 • Najvyššia kvalita služieb zákazníkom, neprekonateľná reputácia na trhu – sme hrdí na to, že prinášame revolučnú techniku čistenia, ktorá dosahuje neskutočne rýchly čas schnutia do jednej hodiny s odstránením akýchkoľvek škvŕn.
 • Skúsení inštruktori – každý z inštruktorov, s ktorým sa počas kurzu stretnete, má stovky vyčistených čalúnení a kobercov. V spoločnosti ProfiCleanTatry © sa môžete učiť od skúseného profesionála, ktorý je nielen inštruktorom, ale aj špičkovým poradcom čistiacich prostriedkov na textil v krajine!
 • Najširšia škála možností – ProfiCleanTatry © hrdo zamestnáva kvalifikovaných odborníkov – v našom zložení máme absolventov tréningových centier na čistenie v Anglicku, vďaka ktorým sú všetky informácie poskytnuté počas školenia čerstvé správy priamo zo zahraničných fór online a školenie je navrhnuté tak, aby ste si ich čo najviac pamätali.
 • Znalosti neobmedzené značkou – na rozdiel od konkurenčných spoločností na trhu, vedomosti, ktoré predvádzame, sa neobmedzujú iba na vybavenie a chemikálie jedného výrobcu. Iba u nás zistíte, ktoré zariadenie a chémia sa objektívne oplatí použiť – verte nám, vieme, čo hovoríme, každý rok čistíme tisíce čalúnení a mali sme možnosť vyskúšať takmer všetko, čo je na trhu k dispozícii.
 • Významná podpora po ukončení tréningu – narazili ste na nejaké neobvyklé čalúnenie? Máte problém odstrániť škvrnu? Neviete, čo povedať svojmu klientovi? Nie je to problém, zavolajte nám a my Vám radi pomôžeme. V závislosti od vybraného výcvikového balíka poskytujeme podporu a tiesňové volania, ktoré môžete použiť v ťažkej situácii. Na druhej strane linky bude skúsený inštruktor, ktorý Vám pomôže vyriešiť problém.

Školenia pozostávajú z dvoch hlavných segmentov:

 • Čistiaca technika a čistiace prostriedky v oblasti tepovania kobercov, sedačiek a čalúnenia automobilov, založené na viac ako 20 najlepších čistiacich prostriedkov na trhu od popredných svetových výrobcov – máme obľúbených favoritov, ale nie sme naviazaní na jednu značku.
 • Získavanie a servis zákazníkov, psychológia zákazníckych služieb, organizácia a plánovanie pri získavaní zariadení (vrátane výrobného spracovania zariadení na získanie väčšieho výkonu pri zachovaní mobilnej veľkosti zariadenia)

Preferujeme individuálne tréningy (prípadne vo dvojiciach). Skupinové tréningy sú organizované do skupín až šiestich ľudí – zaregistrujte sa e-mailom na profi@proficleantatry.sk