+421910281674

ProfiCleanTatry © a WoolSafe® – Tepovanie kobercov, sedačiek a čalúnenia

cistiace-prostriedky-proficleantatry

Čo je WoolSafe ®?

Ocenenie Woolsafe®

Organizácia WoolSafe® je poskytovateľom upratovacích služieb, ktorá sa venuje propagácii najlepších postupov v starostlivosti o koberce a čalúnenie prostredníctvom hodnotenia a certifikácie čistiacich produktov údržby, vzdelávania a školenia, a taktiež podpore profesionálnych upratovacích a inšpekčných služieb.

WoolSafe-and-ProfiCleanTatry_Poprad

Certifikačná značka WoolSafe®, založená v roku 1991, je v mnohých častiach sveta všeobecne uznávaná ako štandard pre dokonalosť a bezpečnosť čistiacich prostriedkov určených na starostlivosť o koberce a čalúnenie, tak pre profesionálov, ako aj pre spotrebiteľov. 

Používajú ju mnohí z najväčších svetových dodávateľov čistiacich prostriedkov na čistenie a tepovanie.

ProfiCleanTatry © Poprad spolupracuje s anglickou spoločnosťou AmtechUK, výrobcom Woolsafe ® produktov, ktoré Vám ako prvá ponúka na slovenskom trhu s čistiacimi prostriedkami na tepovanie kobercov a čalúnenia.

Certifikácia WoolSafe® slúži na identifikáciu a propagáciu tých výrobkov na ošetrovanie kobercov, ktoré sú okrem iného, zvlášť vhodné na tepovanie vlnených kobercov.

  • Profesionálne čistiace prostriedky získavajú dôveru zákazníkov pri čistení kobercov z vlny a syntetických vlákien s vedomím, že používajú certifikované výrobky , ktoré nielen dosiahnu vynikajúce výsledky, ale výrazne znížia aj riziko výdavkov v dôsledku sťažností. 
  • Dodávatelia kobercov, sedačiek a čalúnenia sa môžu ubezpečiť, že použitím týchto výrobkov na údržbu kobercov nedôjde k poškodeniu ich vlákien vrátane zafarbenia alebo akýchkoľvek použitých povrchových úprav.
  • Výrobcovia a predajcovia čistiacich prostriedkov môžu preukázať, že ich výrobky na údržbu kobercov boli nezávisle testované a dosiahli najvyššie štandardy v oblasti výkonu a bezpečnosti.
  • Profesionálne čistiace a tepovacie spoločnosti ako napr. naša ProfiCleanTatry© Poprad sa môžu pochváliť, že na čistenie a údržbu kobercov používajú iba výrobky schválené organizáciou WoolSafe®. Napr. čistiaci prostriedok na tepovanie kobercov a čalúnenia AMTECH Premium alebo AMTECH FineLine.
  • Sme taktiež spokojný, že životnosť čistených kobercov sa neskracuje odfarbením, bielením, rýchlym znečistením alebo poškodením vlákien. 
  • Keď si zákazníci – majitelia kobercov chcú dať profesionálne vyčistiť koberce alebo čalúnenie, môžu si byť istí, že keď sa aplikujú výrobky schválené spoločnosťou WoolSafe na priame čistenie škvŕn, výrobky sú bezpečné a efektívne
  • Koberce vyrobené z vlny a iných kvalitných značkových vlákien sa vyberajú starostlivo a predstavujú značnú investíciu pre majiteľov domov aj komerčné zariadenia. Takáto investícia môže byť teraz chránená spôsobom údržby kobercov a čalúnenia našim produktom Chemspec Stainshield Professional.

Čistenie a tepovanie kobercov, sedačiek či čalúnenia nechajte na profesionálov. VOLAJTE 0910 281 674 alebo nám napíšte na info@proficleantatry.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.